One happy family 

Technology that changed us


Loving family and homeland

http://zbijadek.ning.com/

Świat – rozumieć.. 
PASZPORT PORTFEL PISTOLET

Ready to “fix” your life?

Thank you. Let's work together

"Remember no links the title of the Post Blog Forum !!”

Edit Your Name And current photo…Your Profile 

We gat lot subkontractors -Global Construction And Trips. INC

"Find seasonal offers, best sellers, deals, ongoing merchandising themes, and product trends to help you"

One happy family...

Welcome to our portal. Hi! Support here, ready to resolve your issues!

IMPREZOWE PRZEBOJE

Shop Amazon Hot Deals

We've put together a list of events and special offers to give you a simple way to take advantage of promotions across our store.

  Polsce – służyć!!. Świat – rozumieć..

Jestem za kamerami jak w sklepie i urny przezroczyste i ring a w nim urna a dokola ringu kibice czyli my wyborcy.

Doczekaliśmy się polskiej odpowiedzi. Powstał w stu procentach rodzimy portal, który ma zrzeszać i integrować polskich patriotów.
Czas na prawdę!
Czas na informowanie - edukowanie Polaków jaka jest prawda. Czas na pokazanie Polakom bogatej historii Polski która nie zaczyna się od chrztu ale wiele tysięcy lat wcześniej.

Jaka jest prawda? Taka, że byle kim nikt się nie interesują. A Polską? Polakami? Nie tylko przez wzgląd na położenie geopolityczne, cenne złoża mineralne, źródła geotermalne, dostęp do morza. Nie wszystkie z tych bogactw były odkryte przed wiekami, a jednak z nami walczono, prześladowano, podbijano, próbowano wymazać z mapy świata. Zaś najmniej odległym planem zniszczenia NAS - ludzi narodowości polskiej - POLAKÓW, jest ten oto 'Plan Hitlera dla Polski'. Jesteśmy niezwykłym narodem od pokoleń i to się nigdy nie zmieni. NIKT TEGO NIE ZMIENI. Teraz to wiem .. 

 

TU DOCIERAMY:

Global Audience

 

+

 

DONATE to AS to help with future bandwidth costs and upgrades: 

One happy family. is a non-profit, and we rely on your donations for support. If everyone reading this chipped in $3, $5, $10, $20.. we would be supported for another year. Donate now.

https://www.paypal.me/zbijadek

PKO#   72102013320000160200771501

 ---> Możesz przekazać datek w dowolnej kwocie z dowolnego miejsca na świecie (numer wyzej)

DLACZEGO WARTO PRZEKAZAĆ DAROWIZNĘ?

Budujemy wlasny server !!!

PKO# 72102013320000160200771501 
Jako główne cele wytyczamy sobie między innymi:

-Ułatwienie dostępu do niezależnych informacji i analiz 
-Edukowan
ie czym jest islam i jakie jest jego prawdziwe przesłanie.
-Propagowanie patriotyzmu, obrona chrześcijańskiego dziedzictwa kulturowego.

Nie ma znaczenia ile pieniędzy nam przekażesz, liczy się każda złotówka. Jeśli uważasz, że nasza inicjatywa jest potrzebna oraz masz takie same poglądy, to wspieraj nas regularnie.

Z góry dziękujemy i zapraszamy.

A Ty wsparłeś już nas w tym miesiącu?

PKO# 72102013320000160200771501

Contact:

 zbijadek@gmail.com

Make a Donation

Whether you’re donating a little or even a lot, every dollar makes a difference

http://zbijadek.ning.com/profiles/blogs/fundusz-za-o-ycielski-dom-spokojnej-starosci-one-happy-family

https://www.paypal.me/zbijadek

Dlaczego "Żołnierze Wyklęci" są dzisiaj atakowani przez zwolenników KODu, PO, Nowoczesnej, Obywateli RP? Odpowiedź jest prosta; Wyklęci zabijali ich pradziadków, dziadków, ojców. Zdrajców, szmalcowników sowieckich, którzy kolaborowali z ZSRR.

https://www.petycjeonline.com/wra_sprzeciw_wobec_prawa_zaostrzajcego_ustaw_o_broni_i_amunicji_wyra_poparcie_obywatelskiej_ustawie

Serwis informacyjny

"Do krwi ostatniej kropli z żył, bronić będziemy ducha, aż się rozpadnie w proch i w pył krzyżacka zawierucha. Twierdzą nam będzie każdy próg. Tak nam dopomóż Bóg ! Tak nam dopomóż Bóg !" " Nie będzie Niemiec pluł nam w twarz, ni dzieci nam germanił. Orężem stanie hufiec nasz, duch będzie nam hetmanił. Pójdziem, gdy zabrzmi złoty róg. Tak nam dopomóż Bóg ! Tak nam dopomóż Bóg !" "Nie damy miana Polski zgnieść, nie pudziem żywo w trumne Ojczyzny honor i jej cześć, podniesiem czoło dumne Ziemie odzyska ojców wnuk Tak nam dopomóż Bóg! Tak nam dopomóż Bóg!
Tym dokumentom nikt nie zaprzeczy Policja żydowska z getta Warszaws...

Styl mojego życia nie jest tylko moją prywatną sprawą. Moje dobre jak i złe decyzje mają wpływ na wspólnotę. Swoją postawą możemy innych budować jak i burzyć. Dlatego warto codziennie w świetle Ducha Świętego robić rachunek sumienia. Samokrytyka jest dziś towarem deficytowym. Podziękuj dziś na modlitwie za ludzi budujących Twoje życie. Jakie moje postawy gorszą innych?

Kibice Sport https://www.kibice.net/

Teraz wiadomoscisa na:

SERWIS INFORMACYJNY

Telewizja

Dzisiejszym głosem

...

Takiego wstydu i "obciachu" Polska nie miała od 25 lat!

goldenline

Discussion Forum

Zambrowska Pielgrzymka do Hodyszewa

Started by Portal Help Center. Last reply by JADWIGA Dec 19, 2013. 1 Reply

Zambrowska Pielgrzymka do HodyszewaSzczęść Boże w to piękne popołudnie! Zakończyła się JUBILEUSZOWAXXV Zambrowska Piesza Pielgrzymka do Hodyszewa   Wszystkim, którzy pomagali, przy organizacji pielgrzymki, zespołowi organizacyjnemu,  przyjmowali nas…Continue

Tags: Hodyszewa, do, Pielgrzymka, Zambrowska

Tradycja Zambrowskiej Pieszej Pielgrzymki do Hodyszewa

Started by Global Construction ... INC Dec 9, 2012. 0 Replies

Tradycja Zambrowskiej Pieszej Pielgrzymki do Hodyszewa jest dosyć nieprawdopodobna. Jej korzeni należy dopatrywać się we wspomnieniu i dziękczynieniu za dwa wielkie wydarzenia, które przecież nieprzypadkowo spotkały się w tym samym czasie, choć…Continue

Poradnik pielgrzyma

Started by Mariusz Feszler Mar 1, 2011. 0 Replies

Poradnik pielgrzyma 1. Pielgrzymka ma charakter religijny - są to rekolekcje w drodze - pielgrzym uczestniczy w całym programie pielgrzymkowym, na który składa się modlitwa, śpiew i uczestnictwo w konferencjach. 2. Buty - zalecamy buty, wygodne, na…Continue

Tags: pielgrzyma, Poradnik

Pielgrzymki

Started by Global Construction ... INC Feb 27, 2011. 0 Replies

PielgrzymkiBiałostockaBielsko-Żywiecka…Continue

Tags: Pielgrzymki

Badge

Loading…
Poradnik pielgrzyma

1. Pielgrzymka ma charakter religijny - są to rekolekcje w drodze - pielgrzym uczestniczy w całym programie pielgrzymkowym, na który składa się modlitwa, śpiew i uczestnictwo w konferencjach.

2. Buty - zalecamy buty, wygodne, na grubej miękkiej podeszwie, przewiewne, najlepiej typu "adidasy" - z materiału. Podczas deszczu każde buty na pewno zmokną, buty z materiału szybko wyschną, buty skórzane będą schły kilka dni. Nie zalecamy kupowania butów na dzień przed pielgrzymką. Do butów - skarpety wełniane, bawełnianie lub frotte, na pewno nie elastyczne. Należy zabrać kilka par - co najmniej trzy lub cztery, jedna para na dzień i na wymianę jeśli zmokną podczas deszczu. Dobrze jest posypać nogi talkiem przed włożeniem do skarpet - zamiast talku - starym sposobem pielgrzymim - można użyć mąki ziemniaczanej.

3. Ubiór - ubiór lekki, przewiewny - pielgrzymkowy - chroniący od słońca - spodnie krótkie do kolan, nie krótsze. Trzeba zaopatrzyć się w lekką kurtkę, bo może być chłodno i płaszcz przeciw deszczowy, najlepiej foliowy lub pelerynę - jest zdecydowanie lepsza niż parasolka - nigdy nie wiadomo, kiedy spadnie deszcz w sierpniu. Nie można zapomnieć o czapce przeciw słonecznej. Należy unikać materiałów elastycznych - blokują przewiew powietrza i powodują otarcia.

4. Bagaż nocny - zdawany na samochody bagażowe - nie zabieramy dużo - tylko to co potrzebne na nocny spoczynek - śpiwór, bieliznę na zmianę, przybory do mycia i jedzenie na jeden wieczór - wszystko można zmieścić w niewielki worek po śpiworze. Bagaż zdajemy na samochód bagażowy, należy zwrócić uwagę - gdzie nocujemy, aby bagaż nie pojechał do innej miejscowości. Przy odbiorze bagażu należy zwrócić uwagę, czy przez pomyłkę nie bierzemy bagażu innego pielgrzyma, dlatego bagaż trzeba podpisać: imię, nazwisko, adres. Organizatorzy nie dopowiadają za bagaż pielgrzyma, dlatego proszę nie zabierać na jedną noc rzeczy wartościowych i niepotrzebnych, bez wielu przedmiotów można sobie poradzić - traktując to także jako formę umartwienia.

5. Bagaż podręczny - niesiony przez pielgrzyma podczas drogi - najlepiej mały plecak lub chlebak. Mały plecak jest pod wieloma względami bezkonkurencyjny - nie przeszkadza w drodze, nie obija się o nogi itp. Na pewno nie polecamy tzw. "reklamówek". Do takiego bagażu należy zabrać, modlitewnik, dokumenty, jedzenie na cały dzień, płaszcz przeciw deszczowy, skarpety na zmianę, leki podręczne, wodę do picia - jakieś ciepłe okrycie na wypadek gdyby było zimno. Samochody obsługujące pielgrzymkę nie będą podwoziły takiego bagażu - proszę zatem nie zabierać za dużo rzeczy, aby bagaż za mocno nie ciążył w drodze.

6. Wyżywienie - każdy zapewnia sobie we własnym zakresie, trzeba upowszechniać piękny zwyczaj dzielenia się nawzajem. Wyżywienie powinno być lekko strawne, należy unikać napojów gazowanych, lodów. Na drogę dobrze jest zabrać ze sobą, wodę, kanapki i jakieś cukierki, podczas upału - bardzo dobra jest gorzka herbata. Przed wyjściem koniecznie trzeba zjeść śniadanie, podczas drogi trzeba pamiętać o regularnym jedzeniu na postojach i piciu dużo wody.

Często podczas drogi gospodarze częstują pielgrzymów jedzeniem, trzeba szczególnie zwrócić uwagę na kulturę jedzenia i pamiętać, że za rok także tą samą drogą pójdzie pielgrzymka.

7. Leki i dolegliwości chorobowe - jeśli ktoś jest poważnie chory - nie zalecamy brać udziału w pielgrzymce, ze względu na duży wysiłek fizyczny dla organizmu - można być także podczas pielgrzymki - pielgrzymem duchowym w swoim kościele parafialnym. Jeśli już osoba taka weźmie udział w pielgrzymce - prosimy o zgłoszenie się do lekarza pielgrzymkowego - jeśli poczuje się źle prosimy natychmiast zgłaszać się do służby porządkowej lub osób obsługujących organizacyjnie pielgrzymkę. Osoby takie powinny też zabrać ze sobą książeczkę ubezpieczeniową/zdrowotną, na wypadek gdyby trzeba było wezwać karetkę pogotowia - oraz w dokumentach kartkę z numerem telefonu do rodziny.

Należy zabrać ze sobą najpotrzebniejsze leki - pielgrzymkowa służba medyczna dysponuje określonym zasobem leków - ale nie jest podręczną apteką i nie ma tam wszystkiego. Jeśli ktoś używa leków właściwych dla swojej choroby - powinien je zabrać ze sobą.

Wszyscy pielgrzymi powinni zaopatrzyć się w następujące rodzaje leków:

leki na niestrawność (krople żołądkowe, miętowe, "węgielek"),

leki od bólu (głowy),

igły do przebijania "bombli",

maść na ból mięśni i stawów,

bandaż elastyczny,

talk,

krem nawilżający.

Trzeba pamiętać, że organizm podczas dużego wysiłku fizycznego inaczej reaguje niż podczas normalnego funkcjonowania.

8. Nocleg - pielgrzymka z roku na rok jest coraz większa, nocujemy w dwóch miejscach - Brzózkach i Średnicach, miejscowości te przyjmują w sumie ok. 700 pielgrzymów. Można zabrać namiot i postawić go za zgodą gospodarzy na podwórku. Pielgrzymi bez namiotów nocują w domach, proszę nie szukać wygód i spać na podłodze - jeśli jest miejsce, proszę pamiętać o innych, którzy chcą także szybko znaleźć miejsce spoczynku. Cisza nocna obowiązuje o 22.00 - niedopuszczalne jest, chodzenie pielgrzymów po miejscowościach, po 22.00 - służby porządkowe będą kontrolowały spokój spoczynku nocnego. Po noclegu trzeba zadbać o czystość miejsca spoczynku - oraz zabrać wszystkie swoje rzeczy.

9. Droga - pielgrzymka porusza się ustaloną trasą po drogach publicznych, zorganizowana jest w kilka grup - tak, aby nie utrudniać ruchu drogowego oraz zabezpieczać pielgrzymów przed wypadkami, dlatego nie można wyprzedzać grupy pielgrzymkowej ani zostawać w tyle, kierowca wymijający pielgrzymkę może nie zauważyć osoby, która nie idzie razem ze wszystkimi i może dojść do wypadku. Nie można też zmieniać sobie trasy i wędrować "na skróty". Najlepiej iść na początku grupy - tam jest najwolniejsze i najbardziej równe tempo marszu.

10. Samochody pielgrzymkowe - pielgrzymkę obsługują samochody pielgrzymkowe - karetki, samochód techniczny oraz sekretariat. Jeśli osoba będzie się czuła źle zawsze może etap podjechać, nie można natomiast "podrzucać" swojego bagażu do samochodu, bo może się zdarzyć, że ktoś będzie potrzebował podjechać - a miejsca będą zajęte przez bagaże.

11. Tuby - pielgrzymka posiada nagłośnienie pielgrzymkowe - tuby - które są niesione, na zmianę, przez braci -pielgrzymów - przez jeden etap - są dość ciężkie - posiadają jednak pasy, które trzeba dobrze założyć.

12. Porządek - na postojach śmieci składamy w specjalnie do tego przygotowanych pojemnikach, nie zaśmiecamy ani drogi ani postojów.

Views: 19

© 2018   Created by Portal Help Center.   Powered by

Badges  |  Report an Issue  |  Terms of Service

Witamy na naszym portalu. Jestesmy pewni ze go polubisz. Ale ze wzgledu że .... Zanim dodasz zostanie sprawdzony film zdjecie itp. Strona jest otfarta i oglądają dzieci (zdażały sie głupie wygłupy więc trudno..) Tutaj jest lista rzeczy, z którymi powinienes/as sie zapozanac aby dobrze wykorzystac czas uzywajac naszej strony. Zyczymy powodzenia i dobrej zabawy podczas uzywania naszej strony. Rozpocznij tu dodaj informacje o sobie zdjecie i wiecej Dodaj Mozesz dodac swoje zdjecia i stworzyc wirtualne albumy. Jest bardzo łatwo dodać swoje zdjecie, a takze filmy Podziel sie swoimi zainteresowaniami i znajdz ludzi o podobnych zainteresowaniach. Kiedy zaznaczysz swoje zainteresowania, my pokazemy Ciebie i twój biznes w calej spolecznosci do ludzi którzy maja podobne zainteresowania, co zwiekszy ogladalnosc twojego profilu albo twojej strony. Mozesz takze spotkac ludzi o takich samych zainteresowaniach, którzy beda chcieli wspólpracowac z Toba. Zarób pieniadze podczas pobytu na naszej stronie. Podaj miejsce swojego zamieszkania? Jesli uzupelnisz twoje miejsce zamieszkania, bedziesz szybciej mógl/a uzywac nasza sekcje ogloszeniowa, grupy, wydarzenia, fora, jak równiez znalezc ludzi, którzy zamieszkuja w twojej miejscowosci czy miescie. Podziel sie swoja pasja z innymi? Poprzez stworzenie grupy w Link, mozesz spotykac sie z ludzmi o podobnych zainteresowaniach do Twoich, znalezc nowych znajomych, poinformowac innych o waznych wydarzeniach. Np. o twoim kosciele, sporcie czy klubie. Oglos swoje wydarzenia, imprezy czy uroczystosci do innych ludzi w internecie albo tylko Twoich przyjaciól? Jesli masz wazne spotkanie, impreze, czy inne zblizajace sie wydarzenie, zarejestruj je na naszym portalu. Caly Link dowie sie o tym albo tylko grupa ludzi która chcesz poinformowac. Wlóz darmowe ogloszenie. Na naszym portalu mozesz wlozyc ogloszenia za darmo w takich sekcjach, jak towarzyskie, nieruchomosci, praca, na sprzedaz, matrymonialne i wiele innych. Bierz udzial w forach albo czytaj co inni maja do powiedzenia? Bierz udzial w jednej z najszybciej rosnacych spolecznosci w internecie. Znajdz swoich znajomych. Mozesz uzywac naszej wyszukiwarki do znalezienia innych ludzi, którzy sa na naszej stronie i byc moze ich znasz albo chcesz ich poznac. Ogladaj galerie ze zdjeciami. Odwiedz nasze galerie ze zdjeciami i zacznij dzielic sie swoimi zdjeciami z rodzina, znajomymi i z kimkolwiek sobie zyczysz. Mozesz dac swoje komentarze do innych zdjec, ogladac ostatnio dodane zdjecia i albumy. ZOBACZ FILM DODAJ FILM VIDEO Mozesz wykazac sie swoja kreatywnoscia. Poprzez stworzenie wlasnej strony na Link, mozesz pokazac kto ty jestes. Zdjecia, wiadomosci, newsy, cokolwiek chcesz aby wiedziano o Tobie. Wyobraznia jest jedynym ograniczeniem. Czatuj z kazdym, kiedy chcesz, z kazdej strony. Teraz mozesz rozmawiac z kazdym gdziekolwiek sie znajdujesz na naszym portalu.