One happy family 

Technology that changed us


Loving family and homeland

http://zbijadek.ning.com/

Świat – rozumieć.. 
PASZPORT PORTFEL PISTOLET

Ready to “fix” your life?

Thank you. Let's work together

"Remember no links the title of the Post Blog Forum !!”

Edit Your Name And current photo…Your Profile 

We gat lot subkontractors -Global Construction And Trips. INC

"Find seasonal offers, best sellers, deals, ongoing merchandising themes, and product trends to help you"

One happy family...

Welcome to our portal. Hi! Support here, ready to resolve your issues!

IMPREZOWE PRZEBOJE

Shop Amazon Hot Deals

We've put together a list of events and special offers to give you a simple way to take advantage of promotions across our store.

  Polsce – służyć!!. Świat – rozumieć..

Jestem za kamerami jak w sklepie i urny przezroczyste i ring a w nim urna a dokola ringu kibice czyli my wyborcy.

Doczekaliśmy się polskiej odpowiedzi. Powstał w stu procentach rodzimy portal, który ma zrzeszać i integrować polskich patriotów.
Czas na prawdę!
Czas na informowanie - edukowanie Polaków jaka jest prawda. Czas na pokazanie Polakom bogatej historii Polski która nie zaczyna się od chrztu ale wiele tysięcy lat wcześniej.

Jaka jest prawda? Taka, że byle kim nikt się nie interesują. A Polską? Polakami? Nie tylko przez wzgląd na położenie geopolityczne, cenne złoża mineralne, źródła geotermalne, dostęp do morza. Nie wszystkie z tych bogactw były odkryte przed wiekami, a jednak z nami walczono, prześladowano, podbijano, próbowano wymazać z mapy świata. Zaś najmniej odległym planem zniszczenia NAS - ludzi narodowości polskiej - POLAKÓW, jest ten oto 'Plan Hitlera dla Polski'. Jesteśmy niezwykłym narodem od pokoleń i to się nigdy nie zmieni. NIKT TEGO NIE ZMIENI. Teraz to wiem .. 

 

TU DOCIERAMY:

Global Audience

 

+

 

DONATE to AS to help with future bandwidth costs and upgrades: 

One happy family. is a non-profit, and we rely on your donations for support. If everyone reading this chipped in $3, $5, $10, $20.. we would be supported for another year. Donate now.

https://www.paypal.me/zbijadek

PKO#   72102013320000160200771501

 ---> Możesz przekazać datek w dowolnej kwocie z dowolnego miejsca na świecie (numer wyzej)

DLACZEGO WARTO PRZEKAZAĆ DAROWIZNĘ?

Budujemy wlasny server !!!

PKO# 72102013320000160200771501 
Jako główne cele wytyczamy sobie między innymi:

-Ułatwienie dostępu do niezależnych informacji i analiz 
-Edukowan
ie czym jest islam i jakie jest jego prawdziwe przesłanie.
-Propagowanie patriotyzmu, obrona chrześcijańskiego dziedzictwa kulturowego.

Nie ma znaczenia ile pieniędzy nam przekażesz, liczy się każda złotówka. Jeśli uważasz, że nasza inicjatywa jest potrzebna oraz masz takie same poglądy, to wspieraj nas regularnie.

Z góry dziękujemy i zapraszamy.

A Ty wsparłeś już nas w tym miesiącu?

PKO# 72102013320000160200771501

Contact:

 zbijadek@gmail.com

Make a Donation

Whether you’re donating a little or even a lot, every dollar makes a difference

http://zbijadek.ning.com/profiles/blogs/fundusz-za-o-ycielski-dom-spokojnej-starosci-one-happy-family

https://www.paypal.me/zbijadek

Dlaczego "Żołnierze Wyklęci" są dzisiaj atakowani przez zwolenników KODu, PO, Nowoczesnej, Obywateli RP? Odpowiedź jest prosta; Wyklęci zabijali ich pradziadków, dziadków, ojców. Zdrajców, szmalcowników sowieckich, którzy kolaborowali z ZSRR.

https://www.petycjeonline.com/wra_sprzeciw_wobec_prawa_zaostrzajcego_ustaw_o_broni_i_amunicji_wyra_poparcie_obywatelskiej_ustawie

Serwis informacyjny

"Do krwi ostatniej kropli z żył, bronić będziemy ducha, aż się rozpadnie w proch i w pył krzyżacka zawierucha. Twierdzą nam będzie każdy próg. Tak nam dopomóż Bóg ! Tak nam dopomóż Bóg !" " Nie będzie Niemiec pluł nam w twarz, ni dzieci nam germanił. Orężem stanie hufiec nasz, duch będzie nam hetmanił. Pójdziem, gdy zabrzmi złoty róg. Tak nam dopomóż Bóg ! Tak nam dopomóż Bóg !" "Nie damy miana Polski zgnieść, nie pudziem żywo w trumne Ojczyzny honor i jej cześć, podniesiem czoło dumne Ziemie odzyska ojców wnuk Tak nam dopomóż Bóg! Tak nam dopomóż Bóg!
Tym dokumentom nikt nie zaprzeczy Policja żydowska z getta Warszaws...

Styl mojego życia nie jest tylko moją prywatną sprawą. Moje dobre jak i złe decyzje mają wpływ na wspólnotę. Swoją postawą możemy innych budować jak i burzyć. Dlatego warto codziennie w świetle Ducha Świętego robić rachunek sumienia. Samokrytyka jest dziś towarem deficytowym. Podziękuj dziś na modlitwie za ludzi budujących Twoje życie. Jakie moje postawy gorszą innych?

Kibice Sport https://www.kibice.net/

Teraz wiadomoscisa na:

SERWIS INFORMACYJNY

Telewizja

Dzisiejszym głosem

...

Takiego wstydu i "obciachu" Polska nie miała od 25 lat!

goldenline

Discussion Forum

Prawdziwi twardziele

Started by Portal Help Center Dec 4, 2017. 0 Replies

Prawdziwi twardziele nie korzystają w rowerze z błotników, prawda? Nieprawda. Jeżeli jedziemy na sportowo, to oczywiście będą one przeszkadzały, ale w wielu przypadkach stanowią ratunek nie tylko dla nas, rowerzystów, ale także dla naszego sprzętu.…Continue

Badge

Loading…

Prawdziwi twardziele nie korzystają w rowerze z błotników, prawda? Nieprawda. Jeżeli jedziemy na sportowo, to oczywiście będą one przeszkadzały, ale w wielu przypadkach stanowią ratunek nie tylko dla nas, rowerzystów, ale także dla naszego sprzętu. Ani jazda w błocie nie jest przyjemna, ani poświęcanie czasu głównie na czyszczenie roweru zamiast faktyczne jeżdżenie. Jesień w pełni, postanowiłem więc walczyć z nieprzyjemną pogodą i kupiłem błotniki rowerowe. Wybór nie był łatwy, w końcu to rower przełajowy, a więc montaż nie musi być najłatwiejszy, a zakres używanych opon dosyć szeroki. Mimo wszystko udało się znaleźć naprawdę świetną pozycję.

Do zakupu zachęcił mnie film jednego z polskich youtuberów rowerowy, VegeReggae. Opisał on swoje wrażenia dotyczące błotników Crud Roadracer mk3 i zachęcił do wyboru właśnie tego modelu. Zaletami miał być łatwy montaż, dobra ochrona napędu i rowerzysty, a także możliwość stosowania opon do maksymalnej wielkości 700x35c. Dobre opinie potwierdziłī się także w innych miejscach internetu, nie pozostało wiec nic innego, niż ich zamówienie i przetestowanie w praktyce. Jak to oczywiście bywa, w tych momentach gdy powinienem faktycznie z nich skorzystać, niekoniecznie to robiłem.

Zamontowanie tych błotników jest faktycznie proste, choć na samym początku może wydawać się, że jest inaczej. W zestawie otrzymujemy dwa dokładni takie same panele. Jeden z nich umieszczamy na przodzie, drugi na tyle. Całość jest montowana na… rzepy. Tak, naprawdę, na rzepy. Nie są to jednak takie rzepy, jakie znamy z np. ubioru. W przypadku tych błotników mamy do czynienia z bardzo solidnym sposobem mocowania, o ile zastosujemy się do rad producenta - najpierw musimy dokładnie wyczyścić ramiona widelca i tylny trójkąt ramy. Następnie odtłuścić je załączonymi do zestawu ściereczkami. Na koniec pozostaje naklejenie rzepów. Jeśli wszystko zrobiliśmy poprawnie, ich ściągnięcie staje się bardzo, bardzo trudne. Jeżeli dla kogoś okaże się to niewystarczające, zawsze możemy dodatkowo zastosować małe opaski zaciskowe, które dodatkowo przytrzymają rzepy.

Wrażenia z jazdy? Błotniki są świetne. Bardzo dobrze chronią zarówno napęd roweru jak i mnie przed błotem i syfem. Są długie co powoduje, że dobrze zakrywają zarówno przód jak i tył. Zgodnie z obietnicami producenta możemy je stosować także z oponami w rozmiarze 700x35c, choć trzeba przyznać, że jeśli mają one wyraźniejsze klocki, to błotniki mogą momentami hałasować: montaż jest solidny, ale one i tak nieco pracują, co powoduje delikatne chrobotanie. Oczywiście podczas jazdy po wertepach, nierównościach jest to odczuwalne bardziej. W przypadku asfaltu i stosowania węższych opon (700x28c) nie musimy obawiać się o jakiekolwiek nieprzyjemne odgłosy.

Inna wada, której nieco się obawiałem to ich solidność - są plastikowe i to ma swoje plusy, ale ma też minusy. Podczas niewielkiej kraksy jeden z błotników nieco się przechylił. Chciałem go naprostować i niestety plastik w jednym miejscu tego nie wytrzymał - w efekcie przednia osłona musi zostać sklejona. Nie jest to dla mnie ogromna wada, bo i tak powinien być stosowany jako całość, do tego była to nietypowa sytuacja i dodatkowo mój błąd, ale łączenie mogłoby być nieco solidniejszy. Ogólnie jednak jestem bardzo zadowolony i mogę polecić te błotniki każdemu, kto szuka czegoś do roweru szosowego lub przełajowego na obecny okres.

Views: 14

© 2018   Created by Portal Help Center.   Powered by

Badges  |  Report an Issue  |  Terms of Service

Witamy na naszym portalu. Jestesmy pewni ze go polubisz. Ale ze wzgledu że .... Zanim dodasz zostanie sprawdzony film zdjecie itp. Strona jest otfarta i oglądają dzieci (zdażały sie głupie wygłupy więc trudno..) Tutaj jest lista rzeczy, z którymi powinienes/as sie zapozanac aby dobrze wykorzystac czas uzywajac naszej strony. Zyczymy powodzenia i dobrej zabawy podczas uzywania naszej strony. Rozpocznij tu dodaj informacje o sobie zdjecie i wiecej Dodaj Mozesz dodac swoje zdjecia i stworzyc wirtualne albumy. Jest bardzo łatwo dodać swoje zdjecie, a takze filmy Podziel sie swoimi zainteresowaniami i znajdz ludzi o podobnych zainteresowaniach. Kiedy zaznaczysz swoje zainteresowania, my pokazemy Ciebie i twój biznes w calej spolecznosci do ludzi którzy maja podobne zainteresowania, co zwiekszy ogladalnosc twojego profilu albo twojej strony. Mozesz takze spotkac ludzi o takich samych zainteresowaniach, którzy beda chcieli wspólpracowac z Toba. Zarób pieniadze podczas pobytu na naszej stronie. Podaj miejsce swojego zamieszkania? Jesli uzupelnisz twoje miejsce zamieszkania, bedziesz szybciej mógl/a uzywac nasza sekcje ogloszeniowa, grupy, wydarzenia, fora, jak równiez znalezc ludzi, którzy zamieszkuja w twojej miejscowosci czy miescie. Podziel sie swoja pasja z innymi? Poprzez stworzenie grupy w Link, mozesz spotykac sie z ludzmi o podobnych zainteresowaniach do Twoich, znalezc nowych znajomych, poinformowac innych o waznych wydarzeniach. Np. o twoim kosciele, sporcie czy klubie. Oglos swoje wydarzenia, imprezy czy uroczystosci do innych ludzi w internecie albo tylko Twoich przyjaciól? Jesli masz wazne spotkanie, impreze, czy inne zblizajace sie wydarzenie, zarejestruj je na naszym portalu. Caly Link dowie sie o tym albo tylko grupa ludzi która chcesz poinformowac. Wlóz darmowe ogloszenie. Na naszym portalu mozesz wlozyc ogloszenia za darmo w takich sekcjach, jak towarzyskie, nieruchomosci, praca, na sprzedaz, matrymonialne i wiele innych. Bierz udzial w forach albo czytaj co inni maja do powiedzenia? Bierz udzial w jednej z najszybciej rosnacych spolecznosci w internecie. Znajdz swoich znajomych. Mozesz uzywac naszej wyszukiwarki do znalezienia innych ludzi, którzy sa na naszej stronie i byc moze ich znasz albo chcesz ich poznac. Ogladaj galerie ze zdjeciami. Odwiedz nasze galerie ze zdjeciami i zacznij dzielic sie swoimi zdjeciami z rodzina, znajomymi i z kimkolwiek sobie zyczysz. Mozesz dac swoje komentarze do innych zdjec, ogladac ostatnio dodane zdjecia i albumy. ZOBACZ FILM DODAJ FILM VIDEO Mozesz wykazac sie swoja kreatywnoscia. Poprzez stworzenie wlasnej strony na Link, mozesz pokazac kto ty jestes. Zdjecia, wiadomosci, newsy, cokolwiek chcesz aby wiedziano o Tobie. Wyobraznia jest jedynym ograniczeniem. Czatuj z kazdym, kiedy chcesz, z kazdej strony. Teraz mozesz rozmawiac z kazdym gdziekolwiek sie znajdujesz na naszym portalu.