Doczekaliśmy się polskiej odpowiedzi. Powstał w stu procentach rodzimy portal, który ma zrzeszać i integrować polskich patriotów.

„Nasz portal jednoczy Polaków!”

W internecie od lat krążą głosy, że przydałaby się polska alternatywa, gdyż globalni giganci nie ukrywają już, że chcą wpływać na opinię publiczną w Europie i na świecie – jedne treści blokując, inne wręcz promując. Szczególnie uprzywilejowani w sieciach mainstreamowych wydają się być propagatorzy treści proniemieckich.

Wykop Stumbleupon Blogger Reddit Tumblr Pinterest Oauth LinkedIn Connect Skype Facebook Google Craigslist Squareup Kuchenne inspiracje Goldenline

Druga modyfikacja dennicy według K. Kaspereka.


Dennica wysoka uniwersalna (możliwość kombinacji z wszystkimi typami uli nadstawkowych)
o specjalnie usytuowanym wylotku i wintegrowaną szufladą pulapką do całorocznego wyłapywania roztocza Varroy Jacobsoni.
Łatwe zakładanie i usuwanie wkładki wylotowej, (szybkie przygotowanie do wędrówek i zabezpieczenie przed wchodzeniem gryzoni jesienią do ula).
Szczególnie zamieszczenie wylotka tuż pod ramkami, daje niesamowite korzyści ułatwiające prace pszczół
i pszczelarza.
Modyfikacja ta została wprowadzona po wielu latach badań i obserwacji rodzin pszczelich, z jej pozytywnych aspektów powstało kilka punktów:

1.Usytuowanie wylotka ułatwia pszczołom dosłowne wchodzenie między uliczki plastrów co zapobiega niepotrzebnemu błądzeniu pszczól po ulu i gwarantuje lepszą dynamikę prac ulowyh.
Z obserwacji wynika, że pszczoła lotna wykonuje w ciągu dnia 2 do 3 lotów więcej niż w konwencjonalnej dennicy. Pszczoły nie są zmuszone do chodzenia po siatce, jak wiadomo siatki ze stali nierdzewnej przyczyniają się do wyrywania odnóży pszczól. Istnieje możliwość stosowania zewnętrznego poławiacza pyłku, który po zdeaktywowaniu może służyć całorocznie jako mostek wylotowy.
2.Konstrukcja wylotka przyczynia sie do lepszego odbioru substancji matecznej (fereomon matki pszczelej )
i wszystkich mechanizmów regulujacych życie rodziny pszczelej, jak również feromon pszczól robotnic tak zwany
feromon II przyciągający wartowniczki i powodujacy lepszą obronę gniazda.
3.Wszystkie prace na wylotku (obrona gniazda, wentylacja itd), odbywają się zawsze pod osłona werandy,
co gwarantuje konstrukcja wylotka.
4.Wylotek umieszczony pod ramkami gwarantuje w całym sezonie bardzo dobrą wentylacje ula i sprzyja dojrzewaniu miodu Techniczna nowość to łatwe zakładanie i usuwanie wkładki wylotowej, (szczególnie ważne szybkie przygotowanie do wędrówki i zabezpieczenie jesienią przed wchodzeniem gryzoni do ula).
5.Wintegrowana szuflada do całorocznego wyłapywania roztocza Varrozy służy również jako punkt kontrolny po zabiegu, i ułatwia usuwanie osypu zimowego bez podnoszenia ciężkich korpusów i niepotrzebnego denerwowania pszczól, i co ważne zabieg ten wykonujemy w ciągu kilku sekund, jest to ważnym aspektem dla
pszczelarzy zawodowych.
6.W tej konstrukcji zrezygnowano celowo z jakichkolwiek mostków wylotowych, wystających elementów drewnianych czy śrub, w ten sposób zapobiegliśmy zbieranie się wody deszczowej, co wydłużyło niezmiernie żywotność dennicy. Drugi aspekt to sztaplowanie uli na przyczepie (nie ma elementów przeszkadzający przy załadunku i zwiększających kubaturę transportu).
7.Funkcjonalność, prosta i masywna konstrukcja przyczyniły się do zwiększenia żywotności dennicy,
i zadowolenia pszczelarzy.

Views: 137

One happy family. NASZE OGLOSZENIA

Doczekaliśmy się polskiej odpowiedzi. Powstał w stu procentach rodzimy portal, który ma zrzeszać i integrować polskich patriotów.

Tel. 773-726-10-92

CHICAGO -- Chicagoland And SuburbsThank you for viewing Global Construction and Trips,

Global Audience

 

+track web site visits

 

DONATE to AS to help with future bandwidth costs and upgrades: 

One happy family. is a non-profit, and we rely on your donations for support. If everyone reading this chipped in $3, $5, $10, $20.. we would be supported for another year. Donate now.

PKO#   72102013320000160200771501

 ---> Możesz przekazać datek w dowolnej kwocie z dowolnego miejsca na świecie (numer wyzej)

DLACZEGO WARTO PRZEKAZAĆ DAROWIZNĘ?

Budujemy wlasny server !!!

PKO# 72102013320000160200771501 
Jako główne cele wytyczamy sobie między innymi:

-Ułatwienie dostępu do niezależnych informacji i analiz 
-Edukowan
ie czym jest islam i jakie jest jego prawdziwe przesłanie.
-Propagowanie patriotyzmu, obrona chrześcijańskiego dziedzictwa kulturowego.

Nie ma znaczenia ile pieniędzy nam przekażesz, liczy się każda złotówka. Jeśli uważasz, że nasza inicjatywa jest potrzebna oraz masz takie same poglądy, to wspieraj nas regularnie.

Z góry dziękujemy i zapraszamy.

A Ty wsparłeś już nas w tym miesiącu?

PKO# 72102013320000160200771501

Contact:

 zbijadek@gmail.com

http://zbijadek.ning.com/profiles/blogs/fundusz-za-o-ycielski-dom-spokojnej-starosci-one-happy-family

Wykop

Stumbleupon

Blogger

Reddit

Tumblr

Pinterest

Oauth

Linkedin

Connect

Skype

Facebook

Google

Craigslist

Superantispyware

Foursquare

Poloniaintheworld

Squareup

Badge

Loading…

© 2017   Created by ZBIJADEK.   Powered by

Badges  |  Report an Issue  |  Terms of Service

Witamy na naszym portalu. Jestesmy pewni ze go polubisz. Ale ze wzgledu że .... Zanim dodasz zostanie sprawdzony film zdjecie itp. Strona jest otfarta i oglądają dzieci (zdażały sie głupie wygłupy więc trudno..) Tutaj jest lista rzeczy, z którymi powinienes/as sie zapozanac aby dobrze wykorzystac czas uzywajac naszej strony. Zyczymy powodzenia i dobrej zabawy podczas uzywania naszej strony. Rozpocznij tu dodaj informacje o sobie zdjecie i wiecej Dodaj Mozesz dodac swoje zdjecia i stworzyc wirtualne albumy. Jest bardzo łatwo dodać swoje zdjecie, a takze filmy Podziel sie swoimi zainteresowaniami i znajdz ludzi o podobnych zainteresowaniach. Kiedy zaznaczysz swoje zainteresowania, my pokazemy Ciebie i twój biznes w calej spolecznosci do ludzi którzy maja podobne zainteresowania, co zwiekszy ogladalnosc twojego profilu albo twojej strony. Mozesz takze spotkac ludzi o takich samych zainteresowaniach, którzy beda chcieli wspólpracowac z Toba. Zarób pieniadze podczas pobytu na naszej stronie. Podaj miejsce swojego zamieszkania? Jesli uzupelnisz twoje miejsce zamieszkania, bedziesz szybciej mógl/a uzywac nasza sekcje ogloszeniowa, grupy, wydarzenia, fora, jak równiez znalezc ludzi, którzy zamieszkuja w twojej miejscowosci czy miescie. Podziel sie swoja pasja z innymi? Poprzez stworzenie grupy w Link, mozesz spotykac sie z ludzmi o podobnych zainteresowaniach do Twoich, znalezc nowych znajomych, poinformowac innych o waznych wydarzeniach. Np. o twoim kosciele, sporcie czy klubie. Oglos swoje wydarzenia, imprezy czy uroczystosci do innych ludzi w internecie albo tylko Twoich przyjaciól? Jesli masz wazne spotkanie, impreze, czy inne zblizajace sie wydarzenie, zarejestruj je na naszym portalu. Caly Link dowie sie o tym albo tylko grupa ludzi która chcesz poinformowac. Wlóz darmowe ogloszenie. Na naszym portalu mozesz wlozyc ogloszenia za darmo w takich sekcjach, jak towarzyskie, nieruchomosci, praca, na sprzedaz, matrymonialne i wiele innych. Bierz udzial w forach albo czytaj co inni maja do powiedzenia? Bierz udzial w jednej z najszybciej rosnacych spolecznosci w internecie. Znajdz swoich znajomych. Mozesz uzywac naszej wyszukiwarki do znalezienia innych ludzi, którzy sa na naszej stronie i byc moze ich znasz albo chcesz ich poznac. Ogladaj galerie ze zdjeciami. Odwiedz nasze galerie ze zdjeciami i zacznij dzielic sie swoimi zdjeciami z rodzina, znajomymi i z kimkolwiek sobie zyczysz. Mozesz dac swoje komentarze do innych zdjec, ogladac ostatnio dodane zdjecia i albumy. ZOBACZ FILM DODAJ FILM VIDEO Mozesz wykazac sie swoja kreatywnoscia. Poprzez stworzenie wlasnej strony na Link, mozesz pokazac kto ty jestes. Zdjecia, wiadomosci, newsy, cokolwiek chcesz aby wiedziano o Tobie. Wyobraznia jest jedynym ograniczeniem. Czatuj z kazdym, kiedy chcesz, z kazdej strony. Teraz mozesz rozmawiac z kazdym gdziekolwiek sie znajdujesz na naszym portalu.